Buduj zespół :)

shutterstock_105067580
Team building to nic innego jak wszelkie gry integracyjne, które mają na celu zbudować relację między uczestnikami gry. U celu team buildingu leży lepsze poznanie się nawzajem, poznanie swoich mocnych i słabych stron oraz integracja. Wspólne pokonywanie przeszkód, dążenie do celu, komunikacja między uczestnikami gry- to wszystko służy budowaniu relacji.

Ma ogromny wpływ na późniejsze relacje między tymi osobami np. w pracy. Często więc team building służy do budowania pozytywnych relacji między pracownikami. Znacznie łatwiej jest poprawić lepsze kontakty między pracownikami, doprowadzić do zapoznania się ich i postawić przed nimi wspólne cele, które doprowadzą do współpracy między nimi niż szukanie pracownika, który będzie pasował charakterem do zespołu. Dlatego firmy coraz częściej inwestują w swoich pracowników, poprawiając między nimi kontakty i dążące do integracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>